800 888 245

Běžíme pro dobrou věc

Ačkoliv se v práci naběhají až až, rozhodly se běžet pro něco dobrého. Na podporu pěstounské péče v ČR.

Albatros media

Jsme čtyři holky, pracujeme v nakladatelství a od rána do večera se někam ženeme. Ráno běžíme do práce, dopoledne běžíme na poradu, běháme si pro oběd, běháme po schůzkách, běžíme pro korekturu, běháme za autory, utíkáme před povinnostmi a někdy běháme i místo spánku. Natrénováno tedy máme celkem dostatečně! (Nehledě na to, že jsme tak trochu blázni, takže mimo pracovní pobíhání každá z nás ještě i běhá místo relaxu. Někteří tvrdí, že to běhání je relax. Haha.)

Rozhodly jsme se proto, že bychom mohly náš trénink proměnit v dobrou věc. Spojily jsme se proto s organizací Kruh rodiny, iniciátorem kampaně HLEDÁME RODIČE, abychom jim nabídly svou účast na podpoře pěstounských rodin. Slovo dalo slovo a my 14.6. 2017 společně poběžíme O2 Pražskou štafetu – a část startovného poputuje právě této organizaci. A tak jsme si řekly, že byste nám mohli pomoct. Sdílíme tuhle naši bláznivou akci, protože věříme, že tohle má smysl.

Každá z nás má totiž rodinu, ke které se po celodenním maratonu může vrátit. A nebyl by svět o něco hezčí, kdybychom tohle dokázaly vyběhat třeba jen pro jedno dítě? ????

Celou výzvu těchto čtyř úžasných dam a také informace kolik lidí je podpořilo a jakou částku se podařilo vybrat naleznete zde.

Držíme palce a moc děkujeme!