800 888 245

Děti z pěstounských rodin si užily odpoledne s Mikulášem i v Ostravě

Ostravská pobočka J&T Banky a kavárna Jet Set Café pozvaly společně s Nadačním fondem J&T děti z pěstounských rodin na mikulášskou party, která se konala v krásných prostorách stylové kavárny.

Zábavné odpoledne si užilo téměř 30 dětí, které si mohly vyrobit vánoční přání a dekorace s Janou a Ivem, oblíbenými moderátory pořadu České televize Šikulové, ozdobit vánoční perníčky nebo ochutnat nealkoholický vánoční punč. V podvečer také zazpívaly společně s dospělými několik koled Mikulášovi, čertovi a andělovi, kteří přišli zkontrolovat, zda děti byly celý rok hodné a přinesly jim i malé dárečky.
Akce se zúčastnily pěstounské rodiny ze sdružení Rodina u nás. „Příležitostí, kde by pěstounským rodičům někdo vyjádřil podporu, uznání a dík za jejich péči o pěstounské děti, není mnoho. Moc nás těší, že jsme mohli být součástí tohoto krásného večeru,“ řekla předsedkyně sdružení paní Jana Lexová.

Děkujeme ostravské pobočce J&T Banky a kavárně Jet Set Café za poskytnutí zázemí, občerstvení a přípravu zajímavého programu.

Budeme se těšit za rok opět na shledanou!