800 888 245

Hledáme rodiče i na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech

Máme velkou radost! Na letošním 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se bude připíjet na naši Hledáme rodiče, o.p.s.. Jsme za to vděčni naší patronce herečce Jitce Schneiderové a oficiálnímu šampaňskému festivalu Moët & Chandon.

„Přípitek na dobrou věc“ je tradičním rituálem a filantropickou iniciativou, kterou do festivalového života v Karlových Varech přináší Moët & Chandon, oslavující 150 výročí legendy mezi šampaňskými – Moët Impérial. Za každou slavnou osobnost, která se zúčastní a připije na zdraví a slávu karlovarskému festivalu, přispěje Moët & Chandon finanční částkou pro naši Hledáme rodiče, o.p.s. Úvodního přípitku se ujme Jitka Schneiderová společně s prezidentem festivalu Jiřím Bartoškou.

Přispět mohou také všichni návštěvníci karlovarského festivalu, kteří si během festivalového týdne po vzoru slavných herců vychutnají na zahrádce Grandhotelu Pupp šampaňské Moët Impérial. Zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (20 cl) přinese Hledáme rodiče, o.p.s. počet korun odpovídající počtu ročníků MFF KV, tedy 54 Kč.

Naše Hledáme rodiče, o.p.s. přispívá ke zvýšení povědomí o pěstounské péči a slouží jako impulz ke zprostředkování pěstounské péče u desítek zájemců, kteří se chtějí stát pěstouny. Zvýšit reputaci pěstounů ve společnosti, posílit zájem a informovanost veřejnosti o pěstounství, a především pomoci najít nové pěstouny ve všech krajích ČR, to jsou hlavní cíle celostátní edukačně náborové kampaně Hledáme rodiče, za podpory patronky Jitky Schneidrové. „S neziskovou organizací Hledáme rodiče spolupracuji od jejího vzniku. Vím, jak dobře a účinně pomáhají pěstounským rodinám a podporují téma pěstounské péče u nás. Obdivuji odvahu a oddanost rodičů, pěstounů, jak s láskou pečují o děti, které ze závažných důvodů nemohou vyrůstat ve své původní rodině. Jsou to lidé, kteří si zaslouží naši podporu a obdiv,” říká Jitka Schneiderová a dodává: „Děti mají přeci právo vyrůstat v rodině!“

Celá tisková zpráva ke stažení ZDE.