800 888 245

Hledáme rodiče na Festivalu v ulicích

Už po čtvrté jste mohli navštívit stánek kampaně HLEDÁME RODIČE na Festivalu v ulicích v Ostravě. Program pro celou rodinu připravil realizátor kampaně Nadace J&T se Sdružením sociálních asistentů, z.s.

Děti si zadováděly ve skákacím hradu, mohly si zajezdit na odrážedlech a koloběžkách, zahrát mini ping-pong nebo Twister a šikulové si v kreativní dílničce vytvořili pod vedením zkušených instruktorů vlastní ozdobu do pokojíčku. Dospělým se věnovali sociální pracovníci nebo přímo zkušení pěstouni a odpovídali jim na všechny dotazy týkající se pěstounské péče.

Spojili jsme zde síly s kampaní Moravskoslezského kraje na podporu náhradní rodinné péče DEJME DĚTEM RODINU, která podporuje pěstounskou péči přímo v regionu. Bližší informace naleznete na www.dejmedetemrodinu.msk.cz.

Hledáme rodiče na Festivalu v ulicích

Letos jsme už po třetí hledali náhradní rodiče pro děti, které nemohou ze závažných důvodů vyrůstat ve své biologické rodině, na ostravském Festivalu v ulicích.
Centrum moravskoslezské metropole opět ožilo po dva dny skvělou hudbou, divadlem, tancem a workshopy. Součástí festivalu jsme se stali společně s Rodinným a komunitním centrem Chaloupka.
Pro celou rodinu byl připraven zajímavý program: soutěž, výtvarné i sportovní aktivity. Případným zájemcům o pěstounskou péči se věnovali proškolení sociální pracovníci.

festival_2