800 888 245

Materiály o náhradní rodinné péči

Jste nezisková organizace zaměřená na náhradní rodinnou péči nebo pracujete na odboru sociálně-právní ochrany dětí? Potom možná využijete naše materiály s tématikou pěstounské péče. Všem zájemcům je rádi zašleme.

Jedná se o tyto materiály:

Spoty Hledáme rodiče

https://www.hledamerodice.cz/tv-spoty.php
Nabízíme bezplatné využití našich spotů Hledáme rodiče s herci Rašilovem, Vetchým a Švehlíkem. Spoty lze využít pro informační tabule/TV panely v ambulancích lékařů atd…
Nabízíme vám rovněž stejné spoty s titulky vhodné do prostor, kde není žádoucí zvuk.

Výstava „Jsem pěstoun“

Můžeme vám zapůjčit výstavu, tedy 11 obrazů, které jsou instalovány na dřevěných malířských stojanech. Obrazy představují skutečné pěstouny, v jejich občanských profesích – hasič, svářeč, bankovní úřednice aj. Fotografie jsou doplněny jejich životním příběhem a především motivy, které je k pěstounství vedly.

vystava_jsem_pestoun_olomouc
jsem-pestoun_zdravotni-sestra

Pokud byste měli zájem o vypůjčení a instalaci výstavy, zde jsou její rozměry:

Rozměry panelů – obrazů vel A0: 120cm výška, 85 cm šířka, váha obrazu cca 2-3 kg
Rozměry malířského stojanu – složený: 1,5 m na výšku, 0,6 m na šířku (v nejširším bodě), 15 cm na výšku, váží cca 5-6 kg
Při rozložení se zadní noha může opírat ve vzdálenosti 0,5 m až 1m od přední hrany konstrukce

Výstavu zapůjčíme zdarma, ale nejsme schopni zajistit přepravu.

Plakáty vytvořené z fotografií výstavy „Jsem pěstoun“

Můžeme vám nabídnout vytištěné plakáty nebo tisková data k plakátům z výstavy. Plakáty lze vytisknout ve velikosti A0, A1, A2 (menší už nejsou čitelné), umístit je např. do tzv. klaprámů a instalovat na zdi.

ostrava_1

Rádi vám zašleme i informační materiály o pěstounství, brožury Já pěstoun – https://www.hledamerodice.cz/jak-na-to/prirucka-ja-pestoun/, letáky, omalovánky pro děti, barevné balonky.