800 888 245

Mikuláše v Českém rozhlase si pestouňata užily

Český rozhlas společně s Nadačním fondem J&T pozval do Galerie ČRo pěstounské rodiny na předvánoční setkání, aby tak ocenil náhradní rodiče za jejich péči i za to, že přispívají ke zvýšení povědomí o pěstounské péči u nás. Právě jejich příběhy totiž mohou inspirovat budoucí náhradní rodiče.

A na co se děti mohly těšit? Připraveny pro ně byly výtvarné dílny, kde děti vyráběly figurky Čerta a Mikuláše nebo malovaly vánoční ozdoby. Zlatým hřebem pak byla návštěva ve vysílání Rádia Junior. Kdo by se nechtěl stát alespoň na chvíli hvězdou vysílání. Sympatická moderátorka vyzpovídala děti a nakonec si všichni ještě společně zazpívali a vyfotili se s maskotem rádia. Děti si z rozhlasu odnesly spoustu nových dojmů a dárečků na památku.

pestouni_071a_small

Akce se konala v rámci výstavy Já pěstoun, kterou v Galerii ČRo (Vinohradská 12, Praha 1) můžete navštívit ještě tento čtvrtek.

Děkujeme Českému rozhlasu za poskytnutí zázemí a přípravě zajímavého programu a všem zúčastněným za skvělý podvečer. Na shledanou brzy na některé z dalších akcí!