800 888 245

Nadační fond J&T, iniciátor kampaně Hledáme rodiče, se mění v Nadaci J&T

Po třinácti letech svého působení, přerozdělení více než čtvrt miliardy korun, najezděných 400 tisíc kilometrů a po pomoci téměř 100 tisícům lidí, se Nadační fond J&T mění na Nadaci J&T.

J&T_Nadace_logo_Gradient_RGB

„Pomáhat má smysl, snažíme se nebýt lhostejní a věci kolem nás měnit a posouvat tím správným směrem. U nadačního fondu je běžné, že po vyčerpání finančních prostředků či při splnění účelu zanikne. Nepočítá se s jeho dlouhodobou existencí. To však není náš případ. Drobná vítězství, kterých jsme za dobu své existence dosáhli, jsou toho důkazem a zároveň další motivací pro naše působení. Je stále mnoho lidí, kteří potřebují pomoci a my chceme pomáhat dlouhodobě,“ říká ke změně právní formy Gabriela Lachoutová, zakladatelka a předsedkyně správní rady Nadace J&T.

Náplň Nadace J&T a její práce zůstává beze změn. I nadále se bude nadace věnovat především pomoci dětem a rodině. „Právě rodina je středobodem našeho života, je to, co nás formuje a nejvíce ovlivňuje. Ne každý má ale to štěstí a může v rodině vyrůstat. Proto budeme převážnou část pomoci směřovat ohroženým dětem a sociálně slabým rodinám či náhradní rodinné péči, aby co nejméně dětí bylo nuceno vyrůstat v ústavech,“ dodává Marie Oktábcová, ředitelka Nadace J&T.

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.