800 888 245

Naše patronka Jitka Schneiderová tančí pro dobrou věc

Osobnosti z hereckého i hudebního prostředí a profesionální tanečníci se opět shledají na jednom tanečním parketě v taneční show Jitky Schneiderové „Díky tanci“. Celý příspěvek této podívané jde na podporu projektu Hledáme rodiče.

Za myšlenkou velké taneční show s charitativním záměrem stojí herečka Jitka Schneiderová a její taneční partner a choreograf večera Marek Dědík.

diky-tanci1

„Díky StarDance jsem zažila velmi výjimečné okamžiky, našla jsem v sobě skrytou vášeň pro tanec. Po intenzivní půlroční taneční jízdě ve mně zůstaly nadšení a energie, které chci rozdávat dál. Když jsem viděla, jak najednou tancem žije celá naše rodina, zrodil se nápad propojit myšlenku taneční show s kampaní Hledáme rodiče. Již několik let jsem její patronkou. Projekt se věnuje podpoře pěstounských rodin a vyhledávání nových náhradních rodičů,“ říká Jitka Schneiderová.
Taneční show „Díky tanci“ se uskuteční 5. dubna 2017 od 20.00 hodin ve Velkém sále paláce Lucerna. Vstupenky ke stání je možné zakoupit v prodejní síti Ticketportal za 800 Kč.

Těšit se můžete na:
zpěváka Matěje Rupperta
herečku Marii Doležalovou
moderátora Leoše Mareše
modelku Taťánu Gregor Kuchařovou
komika Lukáše Pavláska
herečku Annu Polívkovou
herce Marka Taclíka
a další osobnosti

Více informací se dozvíte na www.dikytanci.cz a na facebookovém profilu Díky tanci.

Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.