800 888 245

Paní Erika běží pro sebe, pro svého syna a také pro kampaň Hledáme rodiče

Plní si tím svůj sen a zároveň chce pomoci splnit sen i dětem, které nemohou vyrůstat ve své rodině, nebo alespoň jim tu cestu k němu udělat snazší.

Paní Erika se rozhodla splnit si svůj sen. „Mým snem je uběhnout maraton. Díky projektu Johnson & Johnson Women´s Challenge, kterého se účastním, si snad s velkou pokorou a chvěním v žaludku tento sen splním. Je to pro mne neuvěřitelná výzva! Skutečně! Běhám teprve rok a od ledna tohoto roku poctivě trénuji. Pokud nezasáhne vyšší moc, budu 7. 5. 2017 v 9 hod. stát na startu pražského maratonu plná očekávání a určitě i dojatá“, říká paní Erika a dodává  „A protože skvělý tým RunCzech, který se stará o náš projekt a organizaci závodů mi pomáhá na cestě za mým snem, rozhodla jsem se také pomoct splnit nějaký sen, nebo alespoň cestu k němu udělat snazší“.  Paní Erika poběží za sebe a za svou rodinu, která ji podporuje, ale poběží také za organizaci KRUH RODINY o. p. s., která je iniciátorem kampaně HLEDÁME RODIČE a hledá dětem jejich nové domovy a snaží se naplnit myšlenku, že každé dítě má právo na milující rodinu a teplý domov. „Kdo ví, třeba s naší  pomocí najde nějaký človíček své rodinné štěstí. Budu tomu věřit :)“, říká na závěr paní Erika.

Pokud vás zajímá, proč se paní Erika rozhodla uběhnout maraton, kolik lidí podpořilo její výzvu a jakou částkou, vše si můžete přečíst zde.